Ενημέρωση 19 Ιανουαρίου 2024 Κοπή Προτωχρονιάτικης πίτας Η πρόσκληση για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας... Share on: Facebook Twitter Pinterest Google + Φιλοποίμην Φίνος Website Previous articleTo “χωριό του Άι Βασίλη” – πρόγραμμα Next articleΔώρο Ζωής στο σύλλογο μας! You may also like 27 Μαρτίου, 2024 Επίσκεψη στον Αντιπεριφεριάρχη Στερεάς 27 Μαρτίου, 2024 Επίσκεψη στο ορφανοτροφείο Θηλέων Λαμίας Be first to comment Πατήστε εδώ για να ακυρώσετε το σχόλιο. Ακύρωση απάντησηςΣχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Αποθήκευσε το όνομά μου, email, και τον ιστότοπο μου σε αυτόν τον πλοηγό για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω.
Η Μουσική σχολή του Π. Κέφου στο χωριό του «Αϊ Βασίλη» «Το χωριό του Αϊ Βασίλη» άνοιξε τις «πόρτες του» χθές Σάββατο 21 Δεκεμβρίου 2013 στην κεντρική πλατεία της Κάτω Τιθορέας, για να υποδεχτεί μικρούς…