Θερινός Κινηματογράφος 4 Ιουλίου 2023 Πρόσκληση -Έναρξη θερινού κινηματογράφου Το Σάββατο 8 Ιουλίου 2023 και ώρα 21.00 θα πραγματοποιηθεί η έναρξη των προβολών στον Θερινό Κινηματογράφο. Σας περιμένουμε και φέτος! Share on: Facebook Twitter Pinterest Google + Φιλοποίμην Φίνος Website Previous articleΈναρξη Θερινού Κινηματογράφου 2023 (πρόγραμμα) Next articleΞεκινάμε στο ΣΙΝΕΜΑ ΜΑΣ με ένα τριήμερο που τα έχει όλα!! You may also like 25 Ιουλίου, 2024 Η θεατρική παράσταση του Συλλόγου 14 Ιουλίου, 2024 Χοροί απο αγαπημένες ταινίες Be first to comment Πατήστε εδώ για να ακυρώσετε το σχόλιο. Ακύρωση απάντησηςΣχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Αποθήκευσε το όνομά μου, email, και τον ιστότοπο μου σε αυτόν τον πλοηγό για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω.
Αφιέρωμα στους Εθελοντές Η τελευταία μέρα για το «Χωριό του Αϊ Βασίλη» σήμερα ήταν αφιερωμένη στους εθελοντές όλων των μέχρι στιγμής διοργανώσεων του Συλλόγου («Το Χωριό του…