Θερινός Κινηματογράφος 6 Φεβρουαρίου 2019 ΑΦΙΣΑ ΣΙΝΕΜΑ 2018 Share on: Facebook Twitter Pinterest Google + wizmin Previous articleΠΑΣΧΑΛΟΜΠΕΡΔΕΜΑΤΑ Next articleΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΕΝΙΣΧΥΣΗΣ ΜΝΗΜΗΣ You may also like 25 Ιουλίου, 2024 Η θεατρική παράσταση του Συλλόγου 14 Ιουλίου, 2024 Χοροί απο αγαπημένες ταινίες Be first to comment Πατήστε εδώ για να ακυρώσετε το σχόλιο. Ακύρωση απάντησηςΣχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Αποθήκευσε το όνομά μου, email, και τον ιστότοπο μου σε αυτόν τον πλοηγό για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω.
Φωτογραφικό υλικό απο το παιδικό θεατρικό Ένα μεγάλο μπράβο στους μικρούς μας “ηθοποιούς” που εισέπραξαν το μεγαλύτερο χειροκρότημα!!! Πολλά συγχαρητήρια και στην δασκάλα τους ΒΙΚΥ ΚΟΥΚΟΥΤΣΙΔΗ για την καταπληκτική δουλειά…