Θερινός Κινηματογράφος 19 Ιουλίου 2023 Αφιέρωμα στην μνήμη του Καθηγητή Αθανάσιου Βελέντζα Ο Σύλλογος "Φιλοποίμην Φίνος" σας προσκαλεί την Παρασκευή 21 Ιουλίου σε μία βραδιά - αφιέρωμα στην μνήμη του καθηγητή Αθανασίου Βελέντζα. Share on: Facebook Twitter Pinterest Google + Φιλοποίμην Φίνος Website Previous articleΈκθεση ζωγραφικής Next articleΑφιέρωμα στον Αθανάσιο Βελέντζα (fotos) You may also like 25 Ιουλίου, 2024 Η θεατρική παράσταση του Συλλόγου 14 Ιουλίου, 2024 Χοροί απο αγαπημένες ταινίες Be first to comment Πατήστε εδώ για να ακυρώσετε το σχόλιο. Ακύρωση απάντησηςΣχόλιο * Όνομα * Email * Ιστότοπος Αποθήκευσε το όνομά μου, email, και τον ιστότοπο μου σε αυτόν τον πλοηγό για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω.
Φωτογραφικό υλικό απο το παιδικό θεατρικό Ένα μεγάλο μπράβο στους μικρούς μας “ηθοποιούς” που εισέπραξαν το μεγαλύτερο χειροκρότημα!!! Πολλά συγχαρητήρια και στην δασκάλα τους ΒΙΚΥ ΚΟΥΚΟΥΤΣΙΔΗ για την καταπληκτική δουλειά…